Relacja z Targów NATURAfood & beECO w Łodzi

Relacja z Targów NATURAfood & beECO w Łodzi
Czy warto przemierzyć setki kilometrów, aby spotkać się przy okazji Międzynarodowych Targów ekologicznej żywności i zdrowego stylu życia? My uważamy że warto.
Czytaj dalej, aby dowiedzieć się co nas tam spotkało!

Do startu, gotowi…

Targi zaczęły się dla nas wcześnie, bo już w czwartek wieczorem przyjechaliśmy do Łodzi i pracowaliśmy nad rozstawieniem stoiska. Wszystko po to, aby od rana w piątek być gotowym na przybycie odwiedzających.

W piątek o 10:00 zaczęła się gorączka Targów. Obserwowaliśmy nerwowe oczekiwanie i dopieszczanie szczegółów wśród wystawców na sąsiednich stoiskach. W końcu pojawili się pierwsi odwiedzający. Największym zainteresowaniem cieszyła się nasza prezentacja saszetek Biolatte Boulardii i Biolatte Original oraz możliwość degustacji witamin na stoisku b’nature obok nas.

Atrakcje

Chociaż sami nie mieliśmy czasu na zapoznanie się z innymi wystawcami, to mimochodem byliśmy uczestnikami niektórych atrakcji Targów. Z naszego stoiska widać było scenę, gdzie przez wszystkie dni Targów trwały pokazy kulinarne (te zapachy!), a w niedzielę oglądaliśmy nawet Karola Okrasę. Dużą zaletą Targów są wykłady edukacyjne, w tym roku o gorącej tematyce glutenu i jego konsekwencji. Jednym z prelegentów była dr n. med. Danuta Myłek – specjalista alergologii i dermatologii, która poleca nasze probiotyki swoim pacjentom w gabinecie alergologicznym PROGRES w Warszawie. Dr Myłek od dekad jest prekursorką zdrowego stylu życia i żywienia w Polsce.

Duże zaskoczenie

Nie spodziewaliśmy się jednej rzeczy: ilości osób, które po wypróbowaniu saszetek Biolatte powrócą na nasze stoisko z podziękowaniem. Dla tych osób warto było jechać do Łodzi i odbyć setki rozmów z klientami.

Inspirujące spotkania

Chociaż na Targi jeździmy już od lat i wydawałoby się, że nic już nowego nas nie spotka, to byliśmy w błędzie! Nasze stoisko odwiedziła pani Joanna Zawisza – kobieta, która przenosi góry swoim entuzjazmem. Okazało się, że prowadzi ona w sklep z wysokiej jakości przyprawami. Historii pani Joanny słuchaliśmy z wielkim zaangażowaniem. Swoją przygodę z przyprawami rozpoczęła, kiedy pomogły jej one w walce z ciężką chorobą. To niesamowite, że wśród naszych klientów są osoby, które żyją z taką pasją! Zapraszamy na stronę Pani Joanny: www.galeriasmakosza.pl facebook: Galeria Smakosza i do sklepu stacjonarnego w Łodzi.

Do zobaczenia za rok!

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat Targów? Zadaj nam pytanie!
targi pamiątki
Pamiątki po Targach - prezent od Galerii Smakosza
Stoisko Biolatte przez cały weekend przyciągało zainteresowanych
Klienci korzystali z indywidualnego doboru kuracji probiotycznej

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *