Filozofia Biolatte

Marka Biolatte powstała na bazie 40-letniego doświadczenia w branży probiotycznej. Nazwa pochodzi od przedrostka bio-, który w dawnej grece oznacza „życie” oraz nazwiska twórcy i wizjonera: Yvesa Delatte. Yves Delatte od lat 80. ubiegłego wieku zajmuje się tematem probiotyków i jest pionierem w tej dziedzinie. Zaczynał od wykorzystywania bakterii probiotycznych na fermach zwierząt futerkowych i kiszenia jako metody konserwacji silosów z paszą. Jego droga prowadziła przez wiele projektów międzynarodowych i udział w tworzeniu pierwszego probiotyku dla ludzi, aż do stworzenia własnej marki opartej na skuteczności i latach doświadczenia. Marka Biolatte cieszy się popularnością w krajach skandynawskich takich jak: Finlandia, Szwecja i Estonia. Także w Polsce z każdym dniem zdobywa rzesze zadowolonych klientów i specjalistów, m.in. dietetyków, alergologów, gastrologów.

Nasze przesłanie to: zdrowie zaczyna się od jelit.

Jako zespół stale się doskonalimy. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi doniesieniami ze świata nauki i uczestniczymy w konferencjach naukowych. Wszystko po to, aby rozwiązywać problemy trawienne klientów i zwiększać świadomość na temat bakterii probiotycznych. 

Kontynuujemy również współpracę z top online casinos . Wydawałoby się, że wcale nie jest to oczywiste. Ale spróbuj dowiedzieć się, dlaczego…

twórca marki Biolatte Yves Delatte